Dusíkové generátory

PSA dusíkové generátory

Tabuľka typov a výkonov

S generátormi dusíka nepotrebujete dodávky skvapalneného dusíka ani vysokotlaké fľaše s dusíkom. Generátor dusíka je schopný vyrábať dusík priamo na vašom pracovisku v množstvách, ktoré práve potrebuje. 

Dusíkové generátory sú navrhnuté pre trvalú 24-hodinovú bezproblémovú prevádzku. Výrobný proces dusíka je kompletne automatizovaný. Dodávka zariadenia obsahuje dva adsorbéry zaisťujúce nepretržitú výrobu dusíka, kompresor, jednotka úpravy vzduchu a zásobník dusíka, všetko pripravené pre jednoduchú inštaláciu. Jediné čo potrebujete urobiť je prívod elektrickej energie. 

Dusíkové generátory sú dostupné v niekoľkých štandardných modeloch s výkonom 2 až 400 Nm3/h. Generátory sú navrhnuté pre 24-hodinovú bezproblémovú prevádzku. Sú schopné vyrábať dusík o čistote až 99,995% (zvyšok je argón) pri výstupnom tlaku 5 barov. Všetky modely môžu byť dodané s kyslíkovým analyzátorom s alarmovým relé, zobrazujúcim aktuálnu čistotu dusíka. Alarm je nastavený na 99,5 %, pričom táto hodnota môže byť ľahko zmenená na inú. 


Dusíkové generátory firmy sú schválené podľa európskej smernice pre tlakové zariadenia PED 97/23/EF. Zásobník vzduchu je vybavený automatickým odkaľovacím ventilom, tlakomerom a poistným ventilom. Odkaľovací ventil otvára riadiaca jednotka dusíkového generátora.
 
Všetky kyslíkové i dusíkové generátory sú vyrobené v súlade s európskymi smernicami pre tlakové nádoby (EN 286-1) a sú označené CE značkou.
 
Dodatočné vybavenie na želanie
Všetky dusíkové generátory NITROMAT môžu byť dodané s progresívnym monitorovacím a ovládacím vystémom s dotykovým displejom. Dotykový displej má veľmi jednoduchú obsluhu a poskytuje kompletný prehľad o čistote dusíka, chode procesu, tlaku a stave ventilov. Systém môže byť na požiadanie rozšírený o modem, ktorý odošle prípadný alarm vo forme SMS správy do vášho mobilného telefónu. Všetky jednotky NITROMAT môžu byť upravené na výrobu dusíka pre použitie v medicíne alebo v potravinárstve. Čistota vyrábaného dusíka môže byť až 99,995%.
 
OXYMAT A/S je dodávateľom kompletných systémov alebo jednotlivých častí podľa požiadaviek zákazníka.
Viac ako 20 rokov výskumu a rozvoja spolu s vysokými znalosťami a skúsenosťami v oblastiach, kde sa používa dusík alebo kyslík, umožnilo vyrábať generátory vynikajúcej kvality a v takom širokom sortimente štandardných typov, ktorý nemá konkurenciu u iných výrobcov.
 

Stiahnuť

Proces výroby dusíka

schéma

Stiahnuť (365.57k)
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.